Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z napisem wszystko jest możliwe

TenStickers. Naklejka z napisem wszystko jest możliwe. Naklejka na ściane, która każdego zmotywuje do działania i podjecia ryzyka. A także pomoże Ci się podnieść po każdej porażce.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Chcesz czuć się zmotywowany przez cały czas? Chcesz oczuwać radość i siłę do działania każdego dnia? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to nasza naklejka na ścianę z napisem motywacyjnym na pewno będzie idealna dla Ciebie. Napisy na ścianę głoszące, że: "Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu". Pamiętajcie o tym każdego dnia!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w rożnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć naklejkę idealną dla siebie. Dodatkowo oferujemy też naklejki personalizowane, które każdy może zaprojektować wg. własnego pomysłu. Naklejki od Tenstickers są bardzo dobrej jakości, nie pozostawiają śladów kleju.

Informacja o Naklejka z napisem wszystko jest możliwe

Numer referencyjny: A8321

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!