Black Discounts - Listopad
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka z napisem Żyj każdą chwilą

TenStickers. Naklejka z napisem Żyj każdą chwilą. Naklejka na ścianę z napisem motywacyjnym, który każdego dnia przypomni Ci, co jest najważniejsze w życiu.

Wyjątkowa naklejka na ścianę z napisem Żyj każdą chwilą, Śmiej się codziennie, Kochaj bez granic. Motywacyjny tekst wspaniale ozdobi wybrane przez Ciebie pomieszczenie i przypomni Ci każdego dnia co jest w życiu najważniejsze. Tekst idealnie sprawdzi się w rodzinnym salonie, przedpokoju albo w sypialni, gdzie będzie świetną wiadomością na dobry początek i zakończenie dnia.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak uciążliwych śladów kleju oraz nieestetycznych bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

TenStickers. Naklejka z napisem Żyj każdą chwilą. Naklejka na ścianę z napisem motywacyjnym, który każdego dnia przypomni Ci, co jest najważniejsze w życiu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka z napisem Żyj każdą chwilą

Ocena ogólna: 10 / 10

el 17/02/2017 o 22:15 h

Produkt spełnił w 100% moje oczekiwanie. Polecam współpracę z firmą.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!