Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na schody Czeski wzór

Zniżka 8%
TenStickers. Naklejka na schody Czeski wzór. Czeski wzór - Bohemian - w formie naklejki na schody. Zobacz oryginalne naklejki na schody w formie czeskich ornamentów. 

 
TenStickers. Naklejka na schody Czeski wzór. Czeski wzór - Bohemian - w formie naklejki na schody. Zobacz oryginalne naklejki na schody w formie czeskich ornamentów. 

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka na schody z czeskim wzorem w formie beżowych i szarych ornamentów. Chcesz oryginalnie ozdobić schody lub dowolne pomieszczenie w domu? Wypróbuj nasze naklejki na schody czeski wzór. Winylowa okleina na schody przedstawia roślinne ornamenty w stonowanych kolorach. Nalepki na schody to niezwykle oryginalny pomysł na dekoracje do przedpokoju. Naklejka na schody przedstawiająca czeskie ornamenty. Możesz również wykorzystać tę nalepkę jako naklejki na inne płaskie powierzchnie w domu i na zewnątrz. Nasze nalepki na schody są dostępne w wielu różnych wzorach i w dowolnych rozmiarach. Są proste w naklejeniu oraz nie pozostawiają śladów po odklejeniu.

Informacja o Naklejka na schody Czeski wzór

Numer referencyjny: A15643

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!