Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka do salonu Dostojny paw

TenStickers. Naklejka do salonu Dostojny paw. Naklejka paw z rozłożystym i kolorowym ogonem idealny pomysł na ozdoby ścienne do salonu a także jako prezent dla bliskiej ci osoby.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę do salonu dostojny paw. Zastosuj naklejki ptaki na ścianę do salonu i do każdego innego pomieszczenia. Naklejki pawie prezentują się idealnie na każdej płaskiej powierzchni i są Dostępne w wielu różnych rozmiarach. Naklejka elegancki paw do salonu wprawi w osłupienie twoich gości. Nasze naklejki winylowe ptaki są łatwe w aplikacji nie powodują pęcherzyków powietrza a po ich ewentualnym usunięciu nie pozostawiają śladów kleju na ścianie. Naklejki ptaki do salonu sprawdzą się świetnie również w innych pomieszczeniach. Zobacz czy w naszym katalogu również inne naklejki z pawiami i Znajdź wzór odpowiedni dla ciebie. Ozdoby na ścianę do salonu ptaki dodadzą koloru i blasku każdemu pomieszczeniu.


Informacja o Naklejka do salonu Dostojny paw

Numer referencyjny: A15968

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!