Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Droga na podłogę

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Droga na podłogę. Oryginalne naklejki podłogowe jako naklejki dla dzieci na podłogę. Sprawdź nasze ciekawe naklejki na podłogę do pokoju dziecka lub pokoju zabaw.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki podłogowe to ciekawy pomysł na dekorację tej powierzchni. Sprawdź nasze ciekawe i pomocne naklejki na podłogę tak jak ta naklejka podłogowa droga uliczna, która przedstawia zawiłą drogę asfaltową, przejścia dla pieszych oraz parking dla samochodów. Ta naklejka droga na podłogę jest dostępna w różnych rozmiarach i może być naklejona na wszelkie płaskie powierzchnie. Naklejki podłogowe ulica nadają się świetnie jako naklejki dla dzieci. Ulica na podłogę pozwoli Ci urozmaicić ozdoby do pokoju dziecka i jednocześnie będzie to ciekawa gra dla dziecka. Nasze naklejki strzałki podłogowe są wykonane z najwyższej jakości winylu, są wytrzymałe, łatwe w aplikacji i czyszczeniu. Nie pozostawiają też śladów po ewentualnym usunięciu.

Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci Droga na podłogę

Numer referencyjny: A15251

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!