Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble dla dzieci Grube ryby

TenStickers. Naklejka na meble dla dzieci Grube ryby. Naklejki ryby na meble. Nie wiesz jak udekorować pokój dla dzieci?  Zastosuj naklejki na meble dziecięce z rybkami w różnych kolorach i rozmiarach.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki kolorowe ryby na ścianę lub meble. Nie wiesz jak dać nowe życie Twojemu pomieszczeniu? Chcesz odświeżyć wnętrze pokoju dziecka? Rewelacyjne naklejki na meble do pokoju dziecka to świetny pomysł na naklejki dziecięce! Okleina na meble dziecięce przedstawia kolorowe, puszyste ryby w różnych rozmiarach. Nasze produkty dla dzieci mogą również posłużyć jako naklejki na szafę z rybkami. Nasze naklejki rybki na meble do pokoju dziecięcego są wykonane z wysokiej jakości winylu i nie wydzielają szkodliwych substancji, więc jak najbardziej mogą być też stosowane w pokoju dziecięcym. Naklejki maskujące na meble ryby są dostępne w wielu różnych wzorach i rozmiarach. Są też proste w naklejeniu i nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!