Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Kolorowa mapa świata

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Kolorowa mapa świata. Mapa świata naklejka na ścianę do pokoju dziecięcego i samoloty to wspaniały pomysł na dekoracje. Sprawdź naklejki dla dzieci w naszym katalogu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Chcesz sprawić radość swojemu dziecku darując mu wspaniałe naklejki? Zastanawiasz się nad oryginalnym pomysłem na prezent? Sprawdź naszą kolekcję naklejki na ścianę mapa świata, a w szczególności naklejki z mapą i samolotami. Zaskocz swoje dziecko i podaruj mu kolorowe i ciekawe naklejki na ścianę mapa. Naklejka na ścianę mapa świata to kolorowa mapa dla dzieci, gdzie poszczególne kontynenty są w różnych kolorach i wzorach. Ponadto, miedzy kontynentami latają samoloty, które pozostawiają smugi. Nasze naklejki sprawdzą się świetnie jako naklejki na ścianę dla dzieci. Nasze nalepki są wykonane z długotrwałego winylu i nie wydzielają szkodliwych substancji. Są łatwe w aplikacji, nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu. Nadają się na każdą płaską powierzchnię i są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci Kolorowa mapa świata

Numer referencyjny: A14515

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!