Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę motyle Kolorowe motylki

TenStickers. Naklejka na ścianę motyle Kolorowe motylki. Nie wiesz jak udekorować pokój młodzieżowy lub dziecięcy? Zastosuj naklejki naklejki na ścianę motyle i nadaj wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Nie wiesz jak dać nowe życie Twojemu pomieszczeniu? Chcesz odświeżyć wnętrze pokoju nastolatki? Oryginalne naklejki na ścianę młodzieżowe to niezwykły pomysł na ozdoby na ścianę! Naklejka na ścianę motyle przedstawia urocze kolorowe latające motylki. Są to różnorodne motyle, w różnych kształtach i kolorach. Nasze naklejki na ścianę dla młodzieży mogą również posłużyć jako naklejki do salonu. Nasze naklejki na ścianę zwierzęta są wykonane z wysokiej jakości winylu i nie wydzielają szkodliwych substancji, więc jak najbardziej mogą być też stosowane jako naklejki do pokoju dziewczynki. Naklejki ścienne motyle są dostępne w wielu różnych wzorach i rozmiarach. Są proste w naklejeniu i nie pozostawiają śladów po ich ewentualnym usunięciu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!