Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble młodzieżowe Kolorowe plamy

TenStickers. Naklejka na meble młodzieżowe Kolorowe plamy. Naklejka z artystycznymi plamami na meble. Nie wiesz jak ozdobić pokój nastolatka? Zastosuj naklejki na meble przedstawiające kolorowe wzory.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki meblowe to idealny pomysł na odświeżenie pokoju młodzieżowego. Chcesz szybko dać nowe życie Twoim meblom? Chcesz odświeżyć wygląd pokoju młodzieżowego? Nasze oryginalne kolorowe naklejki na meble to idealny pomysł na szybkie i proste dekoracje mebli! Naklejki na meble młodzieżowe i każde inne pomogą Ci łatwo ozdobić dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości widoczne na meblach. A gdy naklejka Ci się znudzi, możesz ją szybko odkleić bez pozostających śladów kleju. Ta rewelacyjna okleina na meble przedstawia kolorowe formy geometryczne na białym tle, które świetnie wpasują się do nowoczesnego pokoju nastolatków. Nasze naklejki dekoracyjne na meble mogą również być stosowane jako nowoczesne naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na meble młodzieżowe Kolorowe plamy

Numer referencyjny: A15871

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!