Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na telefon Kupa na IPhone

TenStickers. Naklejka na telefon Kupa na IPhone. Śmieszne naklejki na IPhone i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z cool kupą.
TenStickers. Naklejka na telefon Kupa na IPhone. Śmieszne naklejki na IPhone i na smartfony innych producentów. Spraw sobie lub komuś naklejki na tył telefonu z cool kupą.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Zabawne naklejki na telefon z kupą w okularach to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci non stop. Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie niespodziankę i sprezentuj jej naklejkę rysunek kupa na telefon IPhone. Sprawdź nasze różne motywy na telefon , które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich odklejeniu z powierzchni telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki na telefony kupa i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon IPhone sprawdzi się świetnie na telefonie Twojej córki lub syna. Naklejka na tył telefonu przedstawia kupę w okularach przeciwsłonecznych. Odmień smartfon stosując nasze ciekawe stickery na telefon. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na telefon Kupa na IPhone

Numer referencyjny: A15395

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!