Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Kwiat róży z imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na ścianę Kwiat róży z imieniem. Spersonalizowane naklejki z imieniem do pokoju młodzieżowego.  Sprawdź nasze spersonalizowane naklejki na zamówienie z imieniem.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Spersonalizowane naklejki na ścianę z imieniem do pokoju młodzieżowego. Chcesz odmienić pokój swojej córki lub syna w oryginalny sposób? Sprawdź nasze niezwykłe naklejki na ścianę dla młodzieży. Podaj nam imię a my wykonamy dla ciebie specjalnie naklejki na ścianę z imieniem. Naklejki spersonalizowane dla młodzieży to idealny sposób aby sprawić komuś niepowtarzalny i oryginalny prezent. Naklejki przedstawiają kwiat róży w kolorze czerwonym oraz wstążkę na której widnieje imię. Jeśli chcesz dodać uroku do twojego pokoju zastosuj nasze niepowtarzalne naklejki na ścianę dla nastolatki. nasze oryginalne naklejki dla nastolatków sprawdzą się nie tylko na ścianie ale także na każdej innej płaskiej powierzchni takie jak rower lub meble. Nasze naklejki są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów po ich odklejeniu.


NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!