Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na telefon Mix naklejek

TenStickers. Naklejka na telefon Mix naklejek. Naklejki na telefon Iphone i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych kolorowymi ozdobami na tył telefonu. Naklejka Iphone stickerbomb!
TenStickers. Naklejka na telefon Mix naklejek. Naklejki na telefon Iphone i na smartfony innych producentów. Zaskocz znajomych kolorowymi ozdobami na tył telefonu. Naklejka Iphone stickerbomb!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki na telefon Iphone to oryginalny pomysł na spersonalizowanie urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia i w wielu sytuacjach. Sprawdź nasze ciekawe motywy na telefon , które nadają się także na smartfony innych marek. Skórki na telefon są wykonane z wysokie jakości winylu, więc są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu z telefonu. Zobacz nasze oryginalne naklejki do telefonu i wybierz coś dla siebie. Ta kolorowa ozdoba na telefon Iphone sprawdzi się świetnie na telefonie nastolatków. Naklejka na tył telefonu przedstawia kolorową teksturę w postaci nagromadzonych naklejek różnego rodzaju. Odmień swój smartfon stosując nasze kolorowe stickery na telefon Iphone. Są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na telefon Mix naklejek

Numer referencyjny: A15408

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na telefon Mix naklejek

Ocena ogólna: 10 / 10

el 21/03/2020 o 10:27 h

Baaaaaardzo szeroki wybór, dobra jakość produktu, szybki i łatwy kontakt. Polecam

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!