Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na meble Memphis

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka na meble Memphis. Nie wiesz jak udekorować pokój? Znudziły Ci się meble w salonie lub sypialni? Zastosuj naklejki na meble w postmodernistycznym stylu Memphis.
TenStickers. Naklejka na meble Memphis. Nie wiesz jak udekorować pokój? Znudziły Ci się meble w salonie lub sypialni? Zastosuj naklejki na meble w postmodernistycznym stylu Memphis.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Okleina na meble w stylu Memphis. Chcesz dać nowe życie Twoim meblom? Chcesz odświeżyć wygląd pomieszczenia? Trend w grafice Memphis znów jest modny! Oryginalne naklejki na meble w stylu Memphis to idealny pomysł na szybkie i tanie dekoracje mebli! Naklejki na meble do salonu i sypialni lub każde inne pomogą Ci łatwo ozdobić pomieszczenie i jednocześnie mogą pomóc Ci niedoskonałości powstałe na meblach. A jeśli naklejka Ci się znudzi, łatwo możesz ją odkleić bez pozostających śladów kleju. Ta oryginalna okleina na meble to Memphis design przedstawiający plamy rozlanej farby. Nasze naklejki na meble Memphis mogą również posłużyć jako naklejki na szafę Memphis. Naklejki maskujące na meble są dostępne w wielu różnych wzorach i rozmiarach. Są też bardzo łatwe w naklejeniu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!