Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka płytki Ornamentowe kafelki

TenStickers. Naklejka płytki Ornamentowe kafelki. Ornamentowe naklejki na kafelki do łazienki lub kuchni. Sprawdź rozmaite wzory geometryczne dostępne na naszej stronie internetowej.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Ornamentowe naklejki na płytki do łazienki. chciałbyś w szybki i prosty sposób odmienić łazienkę? Wypróbuj nasze winylowe naklejki na kafelki w ornamentowym stylu. Nasze naklejki na kafelki mogą zostać wykorzystane zarówno jako naklejki na płytki łazienkowe oraz naklejki na płytki w kuchni. Ornamentowe naklejki na kafelki przedstawiają różne wzory tylu ornamentowym. Nasze wodoodporne naklejki do łazienki są dostępne w kilkudziesięciu kolorach oraz w dowolnym wzorze. Jeśli chcesz w szybki i tani sposób odmienić wnętrze łazienki lub kuchni Sprawdź różne wzory naklejek na kafelki dostępne na naszej stronie internetowej. Naklejki na kafelki są całkowicie wodoodporne i są również łatwy w czyszczeniu. Naklejki są łatwe w aplikacji i mogą również zostać łatwo usunięte bez pozostających śladów kleju.


Informacja o Naklejka płytki Ornamentowe kafelki

Numer referencyjny: A16005

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!