Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejki na kafelki beżowe i szare wzory

Zniżka 8%
TenStickers. Naklejki na kafelki beżowe i szare wzory. Oryginalne beżowe i szare naklejki na kafelki do łazienki lub kuchni. Sprawdź katalog naszych naklejek na płytki I udekoruj swoją łazienkę.

Naklejki szare i beżowe ornamenty na kafelki do łazienki. Jeśli planujesz remont łazienki do kuchni, sprawdź katalog naszych naklejek na kafelki, które pozwolą Ci to zrobić w szybki prosty i tani sposób. Naklejki na płytki do łazienki lub naklejki na płytki do kuchni w stylu ornamentowym są wykonane z wytrzymałego winylu który jest wodoodporny i łatwy w czyszczeniu. Wodoodporne naklejki na kafelki do łazienki są dostępne w wielu różnych rozmiarach i motywach. Jeśli nie znajdziesz projektu, który ci odpowiada, napisz do nas maila na maila. Naklejki na kafelki to idealny pomysł na nieszablonowe dekoracje. Ta winylowa ozdoba na kafelki przedstawia geometryczne wzory w ornamentowym stylu.
Jeśli wybrany zestaw naklejek zawiera więcej płytek niż jest to widoczne na zdjęciu podglądowym, prosimy o wskazanie preferowanego kolejnego wzoru w notatkach zamówienia (Czy chcesz dodać notatki zamówień?). W innym przypadku następna linia naklejek będzie taka jak pierwsza od góry.

TenStickers. Naklejki na kafelki beżowe i szare wzory. Oryginalne beżowe i szare naklejki na kafelki do łazienki lub kuchni. Sprawdź katalog naszych naklejek na płytki I udekoruj swoją łazienkę.

Kolor Twojej ściany

Wybierz zestaw
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejki na kafelki beżowe i szare wzory

Numer referencyjny: A15993

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejki na kafelki beżowe i szare wzory

Ocena ogólna: 10 / 10

el 13/09/2019 o 19:05 h

Naklejki wyglądają cudnie, są dokładnie takie, jak przedstawione na stronie. Świetnie imitują prawdziwe płytki glazury. Warte polecenia!!!! Czas oczekiwania wynagradza to, co dostaniemy w paczce! Zdjęcia może tego tak nie oddają,ale efekt w rzeczywistości jest lepszy :)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!