Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę insekty Osa z żądłem

TenStickers. Naklejka na ścianę insekty Osa z żądłem. Pragniesz ciekawie ozdobić samochód? Sprawdź odjazdowe naklejki z insektami tak jak ta naklejka osa. Naklejka na każdą gładką powierzchnię!
 

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki z osą to niezwykły pomysł na ozdobienie auta. Poszukujesz oryginalnej ozdoby do salonu lub do pokoju młodzieżowego? Nasze odjazdowe naklejki na samochód to niepowtarzalny pomysł na ciekawą dekorację i tuning! Jednocześnie, możesz zastosować nasze naklejki insekty wszędzie, gdzie tylko chcesz. Powyższa naklejka osa przedstawia to małe lecące zwierzę i możesz wybrać jego kolor tak, aby idealnie dopasować nasze wlepy na auto. Jest to niezwykle oryginalna dekoracja w formie naklejki na auto insekty. Nasze naklejki samochodowe z osą są produkowane z najwyższej jakości winylu i są proste w naklejeniu. Nie powodują bąbelków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu. Naklejki tuningowe są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę insekty Osa z żądłem

Numer referencyjny: A15179

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!