Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka muzyczna Pięciolinia i nutki

TenStickers. Naklejka muzyczna Pięciolinia i nutki. Nie wiesz jak ozdobić swój samochód? Sprawdź nasze odjazdowe naklejki na samochód muzyczne. Stwórz swój wymarzony projekt!

Odjazdowe naklejki na auto z nutami. Szukasz oryginalnej dekoracji na samochód? Uwielbiasz muzykę i instrumenty? Nasze naklejki na samochód nuty to świetny pomysł na dekorację pojazdu i każdej innej powierzchni! Możesz też komuś sprawić wspaniały prezent, darując oryginalne wlepy na auto. Powyższa naklejka samochodowa przedstawia pięciolinię z kluczem wiolinowym i nutkami. Jest to wspaniała dekoracja w formie naklejki muzycznej. Nasze oryginalne naklejki na auto są produkowane z długotrwałego winylu i są proste w aplikacji. Naklejki tuningowe na auto nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju na ścianie po ich usunięciu. Są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach.

TenStickers. Naklejka muzyczna Pięciolinia i nutki. Nie wiesz jak ozdobić swój samochód? Sprawdź nasze odjazdowe naklejki na samochód muzyczne. Stwórz swój wymarzony projekt!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka muzyczna Pięciolinia i nutki

Numer referencyjny: A15181

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka muzyczna Pięciolinia i nutki

Ocena ogólna: 10 / 10

el 30/08/2019 o 16:45 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!