Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka 3D na ścianę dla dzieci Pięść Hulka

TenStickers. Naklejka 3D na ścianę dla dzieci Pięść Hulka. Naklejka z pięścią Hulka. Nie wiesz jak udekorować swój pokój dziecka? Sprawdź nasze naklejki 3D na ścianę dla dzieci z motywem fikcyjnych postaci.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka 3D z pięścią Hulka przebijającą ścianę. Szukasz oryginalnej dekoracji do pokoju młodzieżowego? Nasze naklejki na ścianę dla dzieci 3D to świetny pomysł na dekorację wnętrza! Jednocześnie, możesz komuś sprawić wspaniały prezent, darując naklejki na ścianę dla dzieci z postaciami. Powyższa naklejka na ścianę 3D przedstawia zieloną pięść słynnego bohatera Hulka, która to pewnie przebija ścianę, robiąc w niej dziurę. Jest to rewelacyjna dekoracja ścienna w formie naklejki 3D z dziurą w ścianie. Nasze naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego są produkowane z trwałego winylu i są łatwe w aplikacji. Nie powodują bąbelków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju na ścianie po usunięciu. Są dostępne w wielu rozmiarach i wzorach.

Informacja o Naklejka 3D na ścianę dla dzieci Pięść Hulka

Numer referencyjny: A15774

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!