Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Miarka wzrostu na ścianę Płonący budynek

TenStickers. Miarka wzrostu na ścianę Płonący budynek. Naklejka na ścianę miarka wzrostu w formie płonącego budynku, który gaszą strażacy. Wypróbuj nasze naklejki dla dzieci w formie miarki wzrostu!

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka miarka wzrostu dla dzieci. Poszukujesz niezwykłego prezentu dla dziecka? Jednocześnie chcesz ciekawie udekorować ściany w pokoju dziecka? Wypróbuj nasze naklejki na ścianę dla dzieci płonący budynek w formie miarki wzrostu! Naklejka miarka wzrostu straż pożarna na na ścianę w pokoju dziecięcym to niesamowity pomysł na dekoracje i sprawienie radości dziecku. Mierzenie wzrostu za pomocą płonącego budynku gaszonego przez strażaków to fascynująca rzecz przypadku dzieci, więc wybierz nasze naklejki miara wzrostu dla dziecka z naszego katalogu. Nasze różne naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego są wykonane z nieszkodliwego dla otoczenia winylu i nadają się na wszelkie płaskie powierzchnie, nie tylko na ściany. Ponadto, nasze naklejki ścienne miarka wzrostu są dostępne w wielu wzorach.

Informacja o Miarka wzrostu na ścianę Płonący budynek

Numer referencyjny: A15839

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!