Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę szlaczki Polski motyw ludowy

TenStickers. Naklejka na ścianę szlaczki Polski motyw ludowy. Planujesz remont domu? Myślisz o zmianie wystroju wnętrz? Wykorzystaj naklejki na ścianę do salonu i zrób to w ekonomiczny sposób!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Myślisz jak odświeżyć wnętrze domu? Uwielbiasz dekoracje z polskim folklorem? Wstrzymaj się z tą decyzją, bo nie musisz robić dużego remontu, aby oryginalnie i szybko odmienić wnętrze salonu! Naklejki na ścianę do salonu to wyjątkowo prosty sposób na dekorację pokoju. Te naklejki na do salonu są w stylu polskiego motywu ludowego i przedstawiają kolorowe dekoracje roślinne i ornamentowe. Sprawdzą się również cudownie jako naklejki do kuchni. Nasza winylowa okleina na ścianę jest zrobiona z wytrzymałego winylu, dlatego nie musisz się martwić o jej zniszczenie. Jest łatwa w czyszczeniu i wodoodporna. Idealne na gładkie powierzchnie, łatwe w aplikacji, można je łatwo usunąć i są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę szlaczki Polski motyw ludowy

Numer referencyjny: A14529

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!