Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble dla dzieci Ptaki i rośliny

TenStickers. Naklejka na meble dla dzieci Ptaki i rośliny. Urocze naklejki winylowe na meble w pokoju dziecka. Chcesz odświeżyć meble w pokoju dziecięcym? Zastosuj naklejki na meble dziecięce z ptaszkami.
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Dziecięce naklejki na meble z ptaszkami i roślinami. Nie wiesz jak dać nowe życie Twojemu pomieszczeniu? Chcesz odświeżyć wnętrze pokoju dziecka? Winylowe naklejki na meble to świetny pomysł na naklejki dla dzieci! Okleina na meble dziecięce przedstawia kolorowe ptaki oraz różne rośliny umieszczone na białym tle. Nasze produkty dla dzieci mogą również posłużyć jako rewelacyjne naklejki na szafę w pokoju dziecka. Nasze kolorowe naklejki na meble dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości winylu i nie wydzielają szkodliwych substancji, więc jak najbardziej mogą być też stosowane w pokoju dziecięcym. Naklejki ptaki i rośliny na meble są dostępne w różnych rozmiarach. Są też proste w naklejeniu i nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!