Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na szybę Rozgwiazdy na prysznic

TenStickers. Naklejka na szybę Rozgwiazdy na prysznic. Nie wiesz jak udekorować łazienkę? Sprawdź nasze naklejki półprzezroczyste na drzwi prysznicowe z rozgwiazdami. Naklejki rozgwiazdy na szybę.

 
TenStickers. Naklejka na szybę Rozgwiazdy na prysznic. Nie wiesz jak udekorować łazienkę? Sprawdź nasze naklejki półprzezroczyste na drzwi prysznicowe z rozgwiazdami. Naklejki rozgwiazdy na szybę.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki do łazienki rozgwiazdy jako piękne półprzezroczyste naklejki na szybę. Szukasz oryginalnej dekoracji do domu? Nasze naklejki rozgwiazdy morskie to też świetny pomysł na dekorację łazienki, a w szczególności prysznica! Jednocześnie, możesz komuś sprawić wspaniały prezent, darując naklejki łazienkowe. Powyższa naklejka na szybę do łazienki przedstawia wycięte wzory rozgwiazd na półprzezroczystym tle. Możesz również zamówić naklejkę nieprzezroczystą w innym kolorze. Jest to wspaniała dekoracja w formie naklejki na ścianę do łazienki. Nasze naklejki do łazienki na ścianę są produkowane z wysokiej jakości winylu i są proste w aplikacji. Naklejki na prysznic nie powodują bąbelków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po usunięciu. Są dostępne w wielu rozmiarach i są wodoodporne.

Informacja o Naklejka na szybę Rozgwiazdy na prysznic

Numer referencyjny: A15496

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!