Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na walizkę Samolot na walizkę

TenStickers. Naklejka na walizkę Samolot na walizkę. Niezwykłe naklejki na walizki z rysunkiem samolotu. Spraw, że Twoja walizka będzie wyróżniać się z tłumu. Dostępna bezpłatna dostawa.

 

Zastanawiasz się jak ozdobić walizkę lub jak oznaczyć bagaż do samolotu? Sprawdź nasze oryginalne naklejki na walizkę! Jeśli nie wiesz, gdzie kupić naklejki na walizkę to nasz sklep z naklejkami, czyli TenStickers, jest idealnym miejscem na zakup tego typu naklejek. Jeśli uwielbiasz podróżować to naklejki na walizki z pewnością jest to coś co Ci się spodoba i sprawi, że Twoja walizka stanie się wyjątkowa i wyróżniająca się pośród innych walizek, np. na lotnisku. Jeśli wciąż zastanawiasz się jak oznaczyć walizkę do samolotu - spójrz wyżej i zobacz naklejki samolot. Naklejka przedstawia rysunek samolotu w pastelowych barwach. Nasze oryginalne naklejki na bagaż są wykonane z trwałego winylu i nadają się na każdą płaską powierzchnię.

TenStickers. Naklejka na walizkę Samolot na walizkę. Niezwykłe naklejki na walizki z rysunkiem samolotu. Spraw, że Twoja walizka będzie wyróżniać się z tłumu. Dostępna bezpłatna dostawa.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na walizkę Samolot na walizkę

Numer referencyjny: A15499

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na walizkę Samolot na walizkę

Ocena ogólna: 10 / 10

el 06/09/2019 o 19:23 h

Jestem niesamowicie zadowolona z jakości naklejek oraz serwisu jaki oferuje TenStickers. Wszystko poszło bardzo sprawnie i mogłam liczyć na pomoc asystentki w każdym momencie. A nalepki prezentowały się tak. :) Polecam stronę jak i produkty TenStickers.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!