Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń w balonie

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń w balonie. Naklejka na ścianę dla dzieci świecące balony w pastelowych barwach to niezwykła ozdoba do pokoju dziewczynki. Ponad 50 dostępnych kolorów!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę dla dzieci słoń lecący balonem. Jeśli chcesz oryginalnie ozdobić pokój dziecka Sprawdź katalog z pełny ciekawych naklejek do pokoju dziecięcego. Naklejki dla dzieci zwierzęta sprawdzą się świetnie spokojnie dziewczynki w pokoju chłopca. Naklejka dla dzieci przedstawia duży różowy balon w którym siedzi uroczy słonik. Naklejka słoń w balonie nada się do dekoracji zarówno ścian jak i mebli. Naklejki ścienne dla dzieci są wykonane z wytrzymałego i nieszkodliwego dla zdrowia winylu. Naklejki ścienne do pokoju dziecka są dostępne w różnych rozmiarach. Naklejka uroczy słoń w balonie o pastelowych kolorach świetnie nada się jako naklejki do pokoju dziewczynki.


Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń w balonie

Numer referencyjny: A15903

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!