Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń z imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń z imieniem. Oryginalna naklejka na ścianę z imieniem i ze słoniem do pokoju dziecięcego. Sprawdź naklejki na zamówienie z imieniem dziecka.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Naklejka na ścianę słoń z imieniem. Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego to idealny pomysł na ozdobę tego pomieszczenia. Jeśli chcesz ciekawie ozdobić pokój dziecięcy, sprawdź nasz katalog z naklejkami dla dzieci, w którym znajdziesz wiele różnych ciekawych wzorów. Ta oryginalna naklejka z imieniem jest to naklejka spersonalizowana, w przypadku której możesz podać imię swojego dziecka, a my wykonamy naklejkę właśnie z tym imieniem. Naklejki na ścianę na zamówienie z imieniem dziecka to popularny sposób na sprawienie dziecku nieszablonowego prezentu. Naklejki dla dzieci z imieniem z pewnością przypadną do gustu twoim pociechom. Naklejki na ścianę zwierzęta a w szczególności naklejki na ścianę słonie to oryginalny pomysł na dekoracje pokoju dziecięcego. Naklejki ścienne dla dzieci są wykonane z wytrzymałego winylu który nie wydziela szkodliwych substancji.


Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci Słoń z imieniem

Numer referencyjny: A15902

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!