Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci Sowy na gałęzi

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci Sowy na gałęzi. Kolorowe sowy siedząca na gałęzi drzewa. Sprawdź oryginalne naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiające sowy. Kolorowe naklejki ptaki.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Chcesz w niezwykle oryginalny sposób ozdobić pokój dziecka? Sprawdź nasze niezwykłe i nieszablonowe naklejki ptaki na ścianę i ozdób nimi wnętrze pokoju dziecka. Ta kolorowa naklejka sowy przedstawia 3 kolorowe sowy siedzące na gałęzi drzewa które kwitnie. Naklejka z pewnością wprowadzi magiczną i niezwykłą atmosferę w pokoju dziecka. Naklejki na ścianę dla dzieci sowy z pewnością wzbogacą wnętrze. Naszymi naklejkami winylowymi na ścianę możesz ozdobić nie tylko ściany ale również każdą inną płaską powierzchnię. Wykorzystaj nasze naklejki na ścianę ptaki I zaskocz swoje dziecko. Nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości winylu oraz tusze, które są wykorzystywane do produkcji naklejek nie wydzielają zapachu przez co mogą być zastosowane również w pokoju dziecka. Naklejki dla dzieci z pewnością wprowadzą miłą atmosferę w pokoju.


Informacja o Naklejka na ścianę dla dzieci Sowy na gałęzi

Numer referencyjny: A16008

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!