Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę różne oznaczenia Strzałka na podłogę

TenStickers. Naklejka na ścianę różne oznaczenia Strzałka na podłogę. Oryginalne naklejki podłogowe wskazujące drogę za pomocą strzałki. Sprawdź też nasze inne ciekawe naklejki na podłogę do domu lub sklepu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki podłogowe to ciekawy pomysł na dekorację tej powierzchni. Sprawdź nasze ciekawe i pomocne naklejki na podłogę tak jak ta naklejka podłogowa ze strzałką wskazującą drogę, przypominająca naklejkę na podłogę w sklepie Ikea. Ta naklejka winylowa na podłogę przedstawia przezroczystą strzałkę na podłogę na kole dostępnym w różnych kolorach i rozmiarach. Naklejki podłogowe strzałki mogę pomóc Twoim klientom w sklepie obrać właściwą drogę poruszania się po sklepie. Strzałki na podłogę są niezwykle pomocne jeśli chcesz doprowadzić klientów do określonych produktów lub miejsc w sklepie. Nasze naklejki strzałki podłogowe są wykonane z najwyższej jakości winylu, są wytrzymałe, łatwe w aplikacji i czyszczeniu. Nie pozostawiają też śladów po ewentualnym usunięciu.

Informacja o Naklejka na ścianę różne oznaczenia Strzałka na podłogę

Numer referencyjny: A14949

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!