Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na kafelki Świeże owoce

TenStickers. Naklejka na kafelki Świeże owoce. Naklejki do kuchni to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki owoce na kafelki. Spersonalizuj swoją naklejkę!
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki na ścianę do kuchni. Poszukujesz niepowtarzalnych dekoracji do swojego domu? Chcesz nadać wnętrzu kuchni oryginalnego wyglądu? Sprawdź nasze wspaniałe naklejki do kuchni, które możesz zastosować gdzie tylko chcesz i na każdej płaskiej powierzchni. Nasze oryginalne naklejki na kafelki to niezwykły pomysł na ozdoby ścienne do kuchni. Ta okleina samoprzylepna na ścianę do kuchni to naklejka przedstawiająca różne świeże owoce, takie jak winogrono, gruszka, czy jabłko. Możesz zastosować tę naklejkę również jako naklejki do restauracji. Nasze naklejki na płytki kuchenne są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Produkujemy nasze naklejki owoce z winylu, co gwarantuje ich łatwą aplikację. Nie pozostawiają też śladów kleju po ich odklejeniu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!