Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejki na ścianę Świeże warzywa

TenStickers. Naklejki na ścianę Świeże warzywa. Naklejki do kuchni to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki z warzywami na kafelki. Wysoka jakość i matowe wykończenie!
TenStickers. Naklejki na ścianę Świeże warzywa. Naklejki do kuchni to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki z warzywami na kafelki. Wysoka jakość i matowe wykończenie!

Kolor Twojej ściany

Wybierz zestaw
Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejki na płytki kuchenne. Poszukujesz niepowtarzalnych dekoracji do swojego domu? Chcesz nadać wnętrzu kuchni oryginalnego wyglądu? Sprawdź nasze wspaniałe naklejki do kuchni, które możesz zastosować gdzie tylko chcesz i na każdej płaskiej powierzchni. Nasze oryginalne naklejki na kafelki to niezwykły pomysł na ozdoby ścienne do kuchni. Ta okleina samoprzylepna na ścianę do kuchni to naklejka przedstawiająca różne świeże warzywa, takie jak dynia, bakłażan czy marchewka. Możesz zastosować tę naklejkę również jako naklejki do restauracji. Produkujemy nasze naklejki warzywa z winylu, co gwarantuje ich łatwą aplikację. Nie pozostawiają też śladów kleju po ich ewentualnym odklejeniu.
Jeśli wybrany zestaw naklejek zawiera więcej płytek niż jest to widoczne na zdjęciu podglądowym, prosimy o wskazanie preferowanego kolejnego wzoru w notatkach zamówienia (Czy chcesz dodać notatki zamówień?). W innym przypadku następna linia naklejek będzie taka jak pierwsza od góry.

Informacja o Naklejki na ścianę Świeże warzywa

Numer referencyjny: A15502

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!