Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na laptopa Symbol ohm

Zniżka 8%
TenStickers. Naklejka na laptopa Symbol ohm. Fioletowa naklejka na touchpad to idealny prezent dla bliskiej ci osoby.  Sprawdź też nasze inne naklejki na panel dotykowy w laptopie.
TenStickers. Naklejka na laptopa Symbol ohm. Fioletowa naklejka na touchpad to idealny prezent dla bliskiej ci osoby.  Sprawdź też nasze inne naklejki na panel dotykowy w laptopie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Ornamentowa naklejka na touchpad idealna do ozdobienia twojego laptopa. Wykorzystaj nasze ciekawe naklejki na laptopa, aby ozdobić twój laptop nieszablonowy i oryginalny sposób. Naklejka ornamentowa symbol ohm to idealna dekoracja na twojego laptopa. Winylowe naklejki na touchpad są łatwe w aplikacji nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju na powierzchni laptopa po ich ewentualnym usunięciu. Ta naklejka na panel dotykowy w laptopie i jest utrzymana w tonacji kolorów fioletowych i różowych i przedstawia symbol ohm. Zaskocz swoich znajomych nieszablonowym i dekoracjami na laptopa i wzbudź w nich zazdrość. Nasze naklejki na trackpad są dostępne w wielu rozmiarach.

Informacja o Naklejka na laptopa Symbol ohm

Numer referencyjny: A15795

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!