Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do biura Tablica IPad Pro

TenStickers. Naklejka na ścianę do biura Tablica IPad Pro. Sprawdź naklejki w formie tablicy suchościeralnej, idealnej jako naklejki na ścianę do pokoju nastolatka. Zobacz naklejkę z motywem ekranu Ipad Pro.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka tablica do pisania markerem to niezwykły i oryginalny pomysł na ciekawe naklejki na ścianę do pokoju nastolatków. Chcesz sprawić ciekawy i nieszablonowy prezent? Możesz to zrobić zaopatrując się w białą tablicę, na której można pisać specjalnym markerem, który będzie dołączony do naklejki na ścianę. Sprawdź nasze naklejki na ścianę dla młodzieży i naklejki do biura. Ta naklejka to tablica suchościeralna, idealna również do pokoju dziecięcego. Naklejka ścienna przedstawia tablicę do pisania w formie ekranu Ipada Pro. Nasze naklejki są wykonane z najwyższej jakości winylu i są dostępne w różnych rozmiarach. Naklejki na ścianę do pokoju młodzieżowego są łatwe w czyszczeniu.

Informacja o Naklejka na ścianę do biura Tablica IPad Pro

Numer referencyjny: A15078

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!