Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do kuchni Tańczące awokado

TenStickers. Naklejka na ścianę do kuchni Tańczące awokado. Naklejki kuchenne nad szafki to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki tańczące awokado na kafelki i ścianę.  

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki śmieszne awokado na ścianę do kuchni. Poszukujesz niepowtarzalnych dekoracji do nowoczesnej kuchni? Chcesz nadać wnętrzu kuchni niepowtarzalnego wyglądu? Sprawdź nasze rewelacyjne naklejki owoce do kuchni nad szafki, które możesz zastosować gdzie tylko chcesz i na każdej płaskiej powierzchni. Nasze śmieszne naklejki awokado to niezwykły pomysł na naklejki na ścianę w kuchni owoce. Ta okleina samoprzylepna na ścianę do kuchni z awokado to naklejka przedstawiająca tańczące awokado w różnych pozach. Naklejka dla wielbicieli awokado i guacamole! Możesz zastosować tę naklejkę również jako naklejki do restauracji meksykańskiej. Nasze naklejki do kuchni owoce na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach. Produkujemy nasze naklejki ścienne owoce z winylu, co gwarantuje ich łatwą aplikację. Nie pozostawiają też śladów kleju po ich odklejeniu.

Informacja o Naklejka na ścianę do kuchni Tańczące awokado

Numer referencyjny: A15772

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!