Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę Wakacyjny wzór Memphis

TenStickers. Naklejka na ścianę Wakacyjny wzór Memphis. Potrzebujesz oryginalnych dekoracji do Twojego salonu? Ozdoby na ścianę do salonu jako naklejki ścienne kolorowe wzory to świetny pomysł na dekoracje.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki z kolorowym wakacyjnym motywem. Zastanawiasz się nad ciekawymi dekoracjami na ścianę do salonu? Kochasz kolorowe wakacyjne motywy? Sprawdź nasze naklejki na ścianę do salonu wakacje, które zaskoczą z pewnością Twoich gości. Naklejki na ścianę ananasy to oryginalny pomysł na dekoracje ścian i innych płaskich powierzchni. Ananasy na ścianę to bardzo dobry pomysł na odświeżenie wnętrza, w szczególności, gdy ta naklejka z wakacyjnym wzorem. Ponadto, naklejki kolorowe wzory są wykonane z wysokiej jakości winylu, co gwarantuje im długotrwałość. Nasze naklejki do salonu z roślinami są szybkie i proste w aplikacji oraz są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę Wakacyjny wzór Memphis

Numer referencyjny: A15729

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!