Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę insekty Wzorzysta ćma

TenStickers. Naklejka na ścianę insekty Wzorzysta ćma. Pragniesz ciekawie ozdobić dom lub inne miejsce? Sprawdź naklejki z insektami tak jak ta naklejka z ćmą. Naklejka na każdą gładką powierzchnię!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejki z ćmą to niezwykły pomysł na ozdobienie ściany lub każdej innej płaskiej powierzchni. Poszukujesz oryginalnej ozdoby do salonu lub do pokoju młodzieżowego? Nasze naklejki na ścianę insekty to niepowtarzalny pomysł na ciekawą dekorację ściany! Jednocześnie, możesz zastosować nasze naklejki insekty wszędzie, gdzie tylko chcesz. Powyższa naklejka ćma przedstawia to małe zwierzę w brązowych kolorach i w paski. Jest to niezwykle oryginalna dekoracja w formie naklejki na ścianę ze zwierzętami. Nasze naklejki na ścianę insekty są produkowane z najwyższej jakości winylu i są proste w naklejeniu. Nie powodują bąbelków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju na ścianie po ich ewentualnym odklejeniu. Są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na ścianę insekty Wzorzysta ćma

Numer referencyjny: A14807

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!