Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę do sypialni Wzorzysty słoń

TenStickers. Naklejka na ścianę do sypialni Wzorzysty słoń. Naklejka na ścianę słoń wzorzystym w stylu to idealna ozdoba do eleganckich wnętrz. Naklejka z pewnością doda egzotycznego klimatu w twoim domu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę wzorzysty słoń w czarno białych kolorach. Jeśli poszukujesz eleganckich ozdób do twojego salonu, sprawdź naszą kolekcję ornamentowych naklejek i wykorzystaj je jako naklejki na ścianę do salonu lub do każdego innego pomieszczenia. Naklejki do salonu słonie nadają się do zastosowania Na różnego rodzaju płaskie powierzchnie. Naklejka ornamentowa głowa słonia przedstawia przód słonia w ornamentowym i etnicznym stylu. Naklejki Słonie na ścianę to pomysł na eleganckie ozdoby do salonu na ścianę. Jeśli uwielbiasz słonie i Indie ta naklejka wzorzysta głowa słonia z pewnością wpasuje się w twoje gusta. Naklejka indyjski słoń świetnie sprawdzi się w eleganckich wnętrzach. Nasze naklejki Słonie na ścianę są wykonane z najwyższej jakości winylu przez to są łatwe w aplikacji bez pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich usunięciu ze ściany lub innej powierzchni.


Informacja o Naklejka na ścianę do sypialni Wzorzysty słoń

Numer referencyjny: A15686

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!