Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka złota płyta z nazwą

Załącz Swój projekt
TenStickers. Naklejka złota płyta z nazwą. Spersonalizuj tę złotą naklejkę z płytą winylową wybranym przez siebie tekstem. Wysoka jakość każdego produktu!
TenStickers. Naklejka złota płyta z nazwą. Spersonalizuj tę złotą naklejkę z płytą winylową wybranym przez siebie tekstem. Wysoka jakość każdego produktu!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj
Spersonalizuj tę złotą naklejkę z płytą winylową wybranym przez siebie tekstem. Projekt przedstawia piękny złoty krążek wystający z okładki, którą możesz wybrać samodzielnie. Doskonale nada się na prezent dla kogoś w podziękowaniu za włożony w pracę trud i poświęcenie. Możesz zastosować tę naklejkę muzyczną w salonie, sypialni lub być może też w studio nagraniowym. Można ją czyścić wiele razy bez obaw, gdyż jest wykonana z najwyższej jakości materiału winylowego. Aplikacja jest bardzo łatwa i prosta z dołączoną instrukcją aplikacji. Produkt wysokiej jakości wykończony matowym. Dlaczego nie wybrać teraz dowolnego rozmiaru i zamówić go online.

Informacja o Naklejka złota płyta z nazwą

Numer referencyjny: A17161

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!