Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejki na ścianę pastelowe romby

TenStickers. Naklejki na ścianę pastelowe romby. Kolekcja 48 naklejek na ścianę w kształcie rombów w pastelowych, delikatnych kolorach. Ozdób swoje mieszkanie dowolną konfiguracją wzorów.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjne naklejki na ścianę przedstawiające kolorowe romby w pastelowych kolorach. Jeżeli poszukujesz oryginalnych naklejek, które pozwolą ozdobić Ci Twoje mieszkanie w wymarzony przez Ciebie sposób, to te naklejki będą idealne! Jeden arkusz to zestaw 48 naklejek, po 16 z każdego koloru. Największą zaletą tego wzoru jest możliwość ustawienia ich w dowolnej konfiguracji. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach. Warto zaznaczyć, że zamawiany rozmiar, to rozmiar arkusza z 48 naklejkami, a nie wymiar jednej naklejki. Co więcej, gwarantujemy Państwu wysoką jakość materiału oraz długą trwałość koloru. Dodatkowo, nasze naklejki są bardzo łatwe w aplikacji na każdej, gładkiej powierzchni. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!