Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Herbaciane róże

TenStickers. Naklejka na meble Herbaciane róże. Niezwykłe naklejki na meble do kuchni to świetny pomysł na dekorację tego wnętrza. Sprawdź wyjątkowe naklejki róże na meble i odśwież swój dom!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Okleina na meble w formie naklejki kwiaty to niepowtarzalny pomysł na dekoracje na meble do kuchni lub ozdoby mebli w kuchni. Chcesz nadać wnętrzu wyjątkowego wyglądu i zaskoczyć Twoich gości? Sprawdź nasze oryginalne naklejki na meble róże, które szczególnie pasują jako naklejki na szafki do kuchni. Powyższa naklejka przedstawia róże w kolorze herbacianym oraz zielone łodygi i liście róży. Dzięki zastosowaniu takiej naklejki do kuchni czy innego pomieszczenia, wprowadzisz w domu niezwykle świeżą i relaksującą atmosferę, gdyż naklejka przedstawia motywy kwiatowe. Naklejki na meble kuchenne nadają się na każdy rodzaj mebli z płaską powierzchnią, są proste i szybkie w aplikacji oraz nie powodują bąbelków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po usunięciu. Są dostępne w dowolnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na meble Herbaciane róże

Numer referencyjny: A14772

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!