Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka na meble Herbaciane róże

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka na meble Herbaciane róże. Niezwykłe naklejki na meble do kuchni to świetny pomysł na dekorację tego wnętrza. Sprawdź wyjątkowe naklejki róże na meble i odśwież swój dom!

Okleina na meble w formie naklejki kwiaty to niepowtarzalny pomysł na dekoracje na meble do kuchni lub ozdoby mebli w kuchni. Chcesz nadać wnętrzu wyjątkowego wyglądu i zaskoczyć Twoich gości? Sprawdź nasze oryginalne naklejki na meble róże, które szczególnie pasują jako naklejki na szafki do kuchni. Powyższa naklejka przedstawia róże w kolorze herbacianym oraz zielone łodygi i liście róży. Dzięki zastosowaniu takiej naklejki do kuchni czy innego pomieszczenia, wprowadzisz w domu niezwykle świeżą i relaksującą atmosferę, gdyż naklejka przedstawia motywy kwiatowe. Naklejki na meble kuchenne nadają się na każdy rodzaj mebli z płaską powierzchnią, są proste i szybkie w aplikacji oraz nie powodują bąbelków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po usunięciu. Są dostępne w dowolnych rozmiarach.

TenStickers. Naklejka na meble Herbaciane róże. Niezwykłe naklejki na meble do kuchni to świetny pomysł na dekorację tego wnętrza. Sprawdź wyjątkowe naklejki róże na meble i odśwież swój dom!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na meble Herbaciane róże

Numer referencyjny: A14772

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!