Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Kolorowe liście

TenStickers. Naklejka na meble Kolorowe liście. Chciałbyś lub chciałabyś wyjątkowo ozdobić meble w salonie? Zobacz nasze naklejki na meble egzotyczne liście. Naklejka na każdą gładką powierzchnię!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Chciałbyś lub chciałabyś nieszablonowo ozdobić meble w salonie? Wypróbuj nasze naklejki na meble liście. Naklejka egzotyczne liście na meble przedstawia kolorowe liście egzotycznej rośliny w różnych odcieniach na białym tle. Naklejki ozdobne na meble to niezwykle oryginalny pomysł na dekoracje do salonu lub sypialni. Okleina na meble kolorowe liście to świetne rozwiązanie na ciekawą dekorację. Możesz również wykorzystać tę nalepkę jako naklejki maskujące na meble, aby przykryć zniszczoną powierzchnię mebli. Nasze naklejki dekoracyjne na meble są dostępne w dowolnym rozmiarze i w różnych wzorach. Są proste w naklejeniu oraz nie pozostawiają śladów kleju po ich odklejeniu.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!