Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Kwiaty rumianku

TenStickers. Naklejka na meble Kwiaty rumianku. Ciekawe kwiatowe naklejki na meble to świetny pomysł na dekorację wnętrza. Sprawdź wyjątkowe naklejki kwiaty na meble i odśwież swój dom na wiosnę!
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Okleina na meble w formie naklejki kwiaty to ciekawy pomysł na dekoracje na meble do salonu lub ozdoby mebli w sypialni. Chcesz nadać wnętrzu wyjątkowego wyglądu i zadziwić gości? Sprawdź nasze oryginalne naklejki na meble kwiaty. Powyższa naklejka przedstawia drobne kwiatki rumianku na miętowym tle, co wprowadza do pomieszczenia świeżą atmosferę. Dzięki zastosowaniu takiej naklejki do sypialni czy innego pomieszczenia, wprowadzisz w domu niezwykle świeżą i relaksującą atmosferę, gdyż naklejka prezentuje wiosenne motywy kwiatowe. Naklejki dekoracyjne na meble nadają się na każdy rodzaj mebli z płaską powierzchnią, są proste i szybkie w aplikacji oraz nie powodują pęcherzyków powietrza ani nie pozostawiają śladów kleju po usunięciu. Są dostępne w dowolnych rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!