Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Lazurowe fale

TenStickers. Naklejka na meble Lazurowe fale. Nie wiesz jak ozdobić pokój nastolatka lub salon? Znudziły Ci się meble? Zastosuj naklejki na meble przedstawiające ilustracje z lazurowym morzem.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki meblowe to idealny pomysł na odświeżenie wnętrza domu. Pragniesz nadać nowe życie meblom? Chcesz odświeżyć wygląd pokoju młodzieżowego? Nasze niezwykłe naklejki na meble to idealny pomysł na szybkie i proste dekoracje mebli! Naklejki na meble młodzieżowe i każde inne pomogą Ci łatwo ozdobić dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości widoczne na meblach. A gdy naklejka Ci się znudzi, możesz ją szybko odkleić bez żadnych pozostałości kleju. Ta wyjątkowa okleina na meble to tekstura przedstawiająca białe i niebieskie fale. Nasze naklejki dekoracyjne na meble mogą również być stosowane jako ciekawe naklejki na szafę do sypialni. Naklejki maskujące na meble są dostępne w wielu różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka na meble Lazurowe fale

Numer referencyjny: A14729

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!