Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Pastelowa krata

TenStickers. Naklejka na meble Pastelowa krata. Pragniesz niezwykle ozdobić salon? Wykorzystaj nasze naklejki na meble przedstawiające kratkę w pastelowych kolorach. Wyprzedaż się kończy!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejki meblowe to świetny pomysł na odnowienie wnętrza salonu. Chciałabyś lub chciałbyś dać nowe życie Twoim meblom? Nasze niestandardowe naklejki na meble kwadraty to idealny pomysł na szybkie i tanie ozdobienie mebli! Naklejki na meble w salonie pomogą Ci prosto ozdobić dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości widoczne na meblach. A jeśli naklejka przestanie już być dla Ciebie atrakcyjna, możesz ją odkleić bez pozostających śladów. Ta wyjątkowa okleina na meble prezentuje pasiaste kwadraty w pastelowych kolorach na białym tle, które świetnie wpiszą się w modernistyczne jak i tradycyjne wnętrze. Nasze naklejki dekoracyjne na meble mogą być też stosowane jako naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w dowolnym rozmiarze.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!