Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Pastelowe trójkąty

TenStickers. Naklejka na meble Pastelowe trójkąty. Nie wiesz jak ciekawie udekorować pokój dziecięcy? Meble są zniszczone i chcesz je odnowić? Zastosuj naklejki na meble dziecięce kolorowe trójkąty.

 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Intrygujące naklejki na meble dla dzieci to wspaniały pomysł na dekoracje! Chcesz dać nowe życie meblom? Niezwykłe naklejki na meble dziecięce to nieszablonowy pomysł na szybkie i tanie ozdobienie mebli w pokoju dziecięcym! Okleina na meble dziecięce pomoże Ci łatwo udekorować pokój i jednocześnie zakryje niedoskonałości widoczne na meblach. A jeśli naklejka Ci się znudzi, możesz ją bezproblemowo odkleić bez pozostających śladów kleju. Ta wyjątkowa naklejka na meble przedstawia kolorowe trójkątne kształty różnej wielkości na białym tle. Nasze produkty dla dzieci mogą również posłużyć jako dziecięce naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w dowolnym rozmiarze.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!