Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Pionowe pasy

TenStickers. Naklejka na meble Pionowe pasy. Planujesz ciekawie ozdobić sypialnię? Chcesz odświeżyć wygląd mebli? Zastosuj naklejki na meble w formie pionowych pasów. Dostępne różne kolory!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Pragniesz dać nowe życie Twoim meblom? Chcesz odświeżyć wygląd sypialni? Nasze nieszablonowe naklejki na meble to cudowny pomysł na tanie i szybkie dekoracje mebli! Naklejki na meble do sypialni i każde inne pomogą Ci łatwo i szybko ozdobić Twój dom i jednocześnie mogą pomóc Ci przykryć niedoskonałości na meblach. A gdyby naklejka Ci się znudziła, możesz ją łatwo odkleić bez żadnych śladów kleju. Ta niezwykła okleina na meble to przedstawia pionowe pasy, które świetnie wpasują się w atmosferę nowoczesnej sypialni. Nasze naklejki ozdobne na meble mogą również być użyte jako paskowe naklejki na szafę. Naklejki maskujące na meble są dostępne w wielu rozmiarach i są łatwe w aplikacji.

Informacja o Naklejka na meble Pionowe pasy

Numer referencyjny: A14743

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!