Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na meble Samoloty na niebie

TenStickers. Naklejka na meble Samoloty na niebie. Naklejka na meble do pokoju dziecięcego samoloty to również wspaniały pomysł na naklejki na ścianę dla chłopca. Sprawdź naklejki samoloty w katalogu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Chciałabyś lub chciałbyś sprawić swojemu dziecku radość darując mu oryginalne naklejki na meble dziecięce? Zastanawiasz się nad oryginalnym pomysłem na prezent dla Twojego dziecka? Sprawdź naszą wspaniałą kolekcję naklejki na meble dziecięce samoloty pasażerskie, a w szczególności naklejki maskujące na meble, którymi z łatwością możesz pokryć zniszczone powierzchnie mebli i każdą inną powierzchnię. Zaskocz swoje dziecko i podaruj mu nieszablonowe naklejki dekoracyjne na meble. Naklejka samoloty przedstawia różnorodne modele samolotów latających na błękitnym niebie między białymi chmurkami. Nasze nalepki na ścianę są niezwykle proste w aplikacji, nie powodują pęcherzyków powietrza oraz nie pozostawiają śladów kleju po ewentualnym usunięciu. Okleina na meble dziecięce jest dostępna w dowolnym rozmiarze.

Informacja o Naklejka na meble Samoloty na niebie

Numer referencyjny: A14731

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!