Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Polska walcząca Grafika ścienna

TenStickers. Polska walcząca Grafika ścienna. Wspaniała naklejka prezentująca symbol Polski walczącej.Dekoracja,która świetnie udekoruje dom każdego patrioty.
TenStickers. Polska walcząca Grafika ścienna. Wspaniała naklejka prezentująca symbol Polski walczącej.Dekoracja,która świetnie udekoruje dom każdego patrioty.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Wspaniała naklejka prezentująca symbol Polski walczącej.Dekoracja,która świetnie udekoruje dom każdego patrioty. Symbol jest w kształcie kotwicy z członem litery P,natomiast ramiona układają się w kształcie litery W.Ta Ikona  była stosowana podczas II drugiej światowej i miała  na celu dawać nadzieję na odzyskanie niepodległości.Litera P jest w czerwonym kolorze,który symbolizuje krew. Wspaniała dekoracja ścienna dla wszystkich patriotów.Naklejka może się sprawdzić jako świetna dekoracja na każde patriotyczne święto.Grafika jest łatwa w aplikacji i nie pozostawia  śladów kleju ani pęcherzyków powietrza. Jest również łatwa w usunięciu. Dekoracja została wykonana z winylu. Naklejka jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach.

Oceny naszych ostatnich klientów Polska walcząca Grafika ścienna

Ocena ogólna: 10 / 10

el 31/10/2018 o 18:29 h

Naklejki super! Szybka dostawa za granicę.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!