Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Przybory kuchenne naklejka ścienna

Zniżka 15%
TenStickers. Przybory kuchenne naklejka ścienna. Dekoracja ścienna pochodząca z naszej kolekcji naklejek kuchennych prezentująca przybory kuchenne w klasyczny sposób.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Dekoracja ścienna pochodząca z naszej kolekcji naklejek kuchennych prezentująca przybory kuchenne w klasyczny sposób .Czy szukasz czegoś nietypowego, minimalistycznego, ale jednocześnie stylowego do dekoracji swojej kuchni? Jeśli tak to własnie znaleźliśmy idealną propozycję dla Ciebie! Prosty projekt prezentujący przybory kuchenne takie jak sztućce, czajnik, kubek i inne kuchenne rzeczy, które są niezbędne i znajdują się w każdym domu. Odnów swoją kuchnię w tani, prosty, ale stylowy sposób! Wybierz kolor i rozmiar, który najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni. Naklejka jest wysokiej jakości wykonana z winylu i nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza na ścianie. Dekoracja jest tak samo łatwa w aplikacji jak i w usunięciu.
*** Aby zamówić wszystkie projekty naklejek, musisz wybrać tyle kopii ile potrzebujesz. Rysunki będą pojawiać się w kolejności, jak na pokazanym zdjęciu (garnek, sztućce, czajnik itp.)

...

Źródło: freepik

Jesień

Udekoruj swój dom lub miejscem pracy naklejkami nawiązującymi do obecnej pory roku.