Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

W życiu piękne są tylko chwile naklejka ścienna

TenStickers. W życiu piękne są tylko chwile naklejka ścienna. Wspaniała naklejka napis na ścianę do salonu z życiową frazą ‘ W życiu piękne są tylko chwile’. Stwórz swój wymarzony projekt!

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka dekoracyjna z życiową frazą ‘ W życiu piękne są tylko chwile’.Szukasz pomysłu na odnowienie wnętrza swojego mieszkania w tani i prosty sposób? Ta dekoracja ścienna z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Grafika,która prezentuje życiową frazę dla wszystkich,którzy kochają pamiętać o najlepszych chwilach ich życia. Pokaż innym,że nie żałujesz niczego i chętnie wracasz wspomnieniami do tego co było.Naklejka ścienna jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach. Wybierz taką,która najlepiej będzie pasowała do pomieszczenia,w którym chcesz umieścić naklejkę. Dekoracja została wykonana z winylu i nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza na ścianie. Łatwa zarówno w aplikacji jak i w usunięciu.

Informacja o W życiu piękne są tylko chwile naklejka ścienna

Numer referencyjny: A9008

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!