Tapeta kwiaty uroczy wzór domków dla ptaków
Numer referencyjny: P10155Urokliwy wzór z urokliwymi budkami dla ptaków otoczonymi kolorowymi kwiatami i zielenią. Ten design uchwyca czarującą więź z naturą, co czyni go idealnym do przestrzeni, które inspirują kreatywność i radość. Zabawnym elementom spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym dzięki swojemu fantazyjnemu estetycznemu wyglądowi.
Odkryj naszą Tapetę kwiaty uroczy wzór domków dla ptaków, która wprowadza do wnętrz radosny klimat. Ręcznie rysowane ptaki i domy ptaków w otoczeniu pięknych kwiatów tworzą figlarny, a zarazem naturalny wzór. Ta bezszwowa tapeta o matowych kolorach doskonale odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, w tym w dziecięcych pokojach, dodając im uroku i ciepła.
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Tapeta kwiaty uroczy wzór domków dla ptaków jest idealnym wyborem dla tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Jej radosny design sprawi, że każde pomieszczenie stanie się przytulniejsze i pełne życia. Kolorowe ptaki i domy w połączeniu z kwiatowymi akcentami wprowadzą do Twojego domu harmonię i radość, tworząc przestrzeń, w której każdy poczuje się szczęśliwy. To doskonały sposób na ożywienie wnętrz i nadanie im osobistego stylu!
Jak stosować ten produkt
Dzięki łatwej aplikacji, Tapeta kwiaty uroczy wzór domków dla ptaków może być nakładana na ściany za pomocą kleju. Wystarczy użyć wałka, pędzla lub frezu, aby cieszyć się pięknym wzorem w swoim domu. Jej matowe kolory i trwałość sprawiają, że będzie służyć przez wiele lat, a także jest łatwa w pielęgnacji – wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką!
GRUBOŚĆ - 180 g/m2
SPOSÓB APLIKACJI - Klej na ścianie lub na papierze
KOLOR - Matowe wykończenie
ODPORNOŚĆ NA OGIEŃ - Certyfikat Reakcji na Ogień M2
MATERIAŁ - włóknina
ŁATWE CZYSZCZENIE - Wilgotną szmatką i neutralnym mydłem
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.