Tapeta nowoczesna projekt wzoru kwiatowego
Numer referencyjny: P10105Urokliwy wzór kwiatowy z delikatnymi kwiatami rozrzuconymi na niebieskim tle. Ten design prezentuje elegancką kompozycję, która wprowadza świeżość, zwiększając estetyczny urok każdej przestrzeni dzięki swoim subtelnym, a zarazem przyciągającym wzorom.
Odkryj Tapetę nowoczesną projekt wzoru kwiatowego, która zachwyca swoim unikalnym wzornictwem, łącząc w sobie elegancję magnolii z delikatnością płatków kwiatów. Ten ozdobny projekt w odcieniach niebieskiego i geometrycznych kwadratów wprowadza świeżość i nowoczesność do każdego wnętrza. Idealnie nadaje się do salonu, sypialni czy biura, nadając im wyjątkowy charakter!
Dlaczego ten produkt powinien być użyty do dekoracji
Tapeta nowoczesna projekt wzoru kwiatowego to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia odrobinę luksusu i stylu. Dzięki jej unikalnemu wzornictwu, każda ściana zyskuje nowe życie, a przestrzeń staje się bardziej przytulna i inspirująca. Wykorzystaj tę tapetę, aby stworzyć harmonijną atmosferę w swoim domu, która będzie zachwycać odwiedzających i cieszyć oko każdego dnia!
Jak stosować ten produkt
Stosowanie Tapety nowoczesnej projektu wzoru kwiatowego jest niezwykle proste! Wystarczy nałożyć ją na ścianę za pomocą kleju, korzystając z narzędzi takich jak wałek czy pędzel. Dzięki matowym kolorom i wysokiej jakości materiałowi, efekt końcowy z pewnością Cię zachwyci!
GRUBOŚĆ - 180 g/m2
SPOSÓB APLIKACJI - Klej na ścianie lub na papierze
KOLOR - Matowe wykończenie
ODPORNOŚĆ NA OGIEŃ - Certyfikat Reakcji na Ogień M2
MATERIAŁ - włóknina
ŁATWE CZYSZCZENIE - Wilgotną szmatką i neutralnym mydłem
1. Klej do fototapet i tapet.
2. Wiaderko do rozrobienia kleju.
3. Linijka lub miarka.
4. Poziomica
5. Pędzel do kleju
6. Pędzel i wałek.
7. Nóż.
8. Miękka gąbka lub szmatka.
ZANIM NAKLEISZPrzygotuj ścianę, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę. Powierzchnia musi być sucha, czysta i wolna od tłuszczu.
Materiał jest w stanie pokryć drobne niedoskonałości na ścianie, jednak głębsze pęknięcia/rowki powinny zostać wypełnione i wygładzone. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pozostałości po poprzednich tapetach/fototapetach.
Aby przygotować klej, zmieszaj 150 g kleju z 4-5 litrami wody, nie przestawając mieszać. Powstanie w ten sposób odpowiednia ilość masy do pokrycia 25 m2. Odstaw mieszaninę na 5-10 minut, a później rozmieszaj dokładnie i energicznie przed zastosowaniem.
* Ze względu na proces schnięcia kleju, nie jest zalecane stosowanie tapet w pomieszczeniach o niskiej wilgotności i temperaturze poniżej 10ºC. Optymalna temperatura pomieszczenia podczas nakładania i schnięcia kleju powinna wynosić 18-21ºC
APLIKACJAZa pomocą poziomicy i linijki, wyznacz proste pionowe linie na ścianie, każdy w odstępie 50cm od siebie. Linie te wyznaczą miejsca pryczepu tapet lub fototapet.
Jeśli na ścianie, na której chcesz umieścić tapetę lub fototapetę znajduje się okno, zacznij od nakładania od ramy okiennej, a następnie kieruj się wzdłuż ściany.
Są 2 sposoby nakładania kleju:
1. Za pomocą pędzla, nałóż cienką warstwę kleju na ścianę. Może być szersza niż szerokość 50cm rolki.
2. Nałóż klej na papier równomiernie, zaczynając od środka i kierując się na zewnątrz, Pozostaw na kilka minut do zwilżenia, uważając, aby kawałki posmarowane klejem nie stykały się ze sobą (zwłaszcza rogi ze środkiem).
Następnie umieść górną część tapety/fototapety na ścianie i wałkuj od centrum w kierunku krawędzi.
Sprawdź, czy tapeta/fototapeta jest ułożona wzdłuż poprzednio zaznaczonej linii. Jeśli nie, delikatnie przesuń ją tak, aby znalazła się we właściwej pozycji.
Za pomocą pędzla, delikatnie dociśnij tapety, aby pozbyć się wszystkich pęcherzyków powietrza. Wykonuj okrężne ruchy, od środka do boków, zaczynając od góry w kierunku dołu. Jeśli nałożyłeś klej na ścianę, uważaj, aby nie zabrudzić pędzla klejem.
Powtórz te czynności dla kolejnych części, miej na uwadze dopasowanie krawędzi do pozostałyh elementów.
Nadmiar kleju możesz usunąć za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki.
PO PRZYKLEJENIUUpewnij się, że tapeta lub fototapeta całkowicie pokrywa całą powierzchnię ściany.
Za pomocą wałka jeszcze raz wygładź powierzchnię. Po nałożeniu tapety mogą być widoczne małe pęherzyki powietrza. Nie przejmuj się nimi, znikną w przeciągu kilku następnych dni.
Ważne jest, aby przez pierwsze kilka dni utrzymywać temperaturę pokojową, nie niższą niż 10ºC. Należy także unikać nadmiernego ogrzewania w dekorowanym pomieszczeniu.
Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin na adres domowy jest dostępna.